Форма замовлення Code Sign Сертифікатів підпису програмного коду додатків програм ядра Windows в Україні
Купити Сертифікат ID 370ev DigiCert-VIP Code Signing EV
Купити Сертифікат ID 470ov DigiCert Code Signing OV
Подробиці замовлення

Замовлення сертифікату
order

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон

На скільки років

ID та / або назва сертифікату


DigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.

Сертифікат підпису коду і навіщо він потрібен

Сертифікат підпису коду - це цифровий сертифікат, що підтверджує законність коду, програмного забезпечення, додатків і виконуваних файлів. На основі інфраструктури відкритих ключів сертифікат підпису коду підписує код і гарантує, що він не буде змінений або пошкоджений на шляху від системи розробника до системи кінцевого користувача. Таким чином, підписування коду допомагає кінцевим користувачам з'ясувати, чи можна довіряти програмного продукту з додатком чи ні.

Підписування коду виконує дві основні задачі - перевірка достовірності і цілісність. Перевірка, тому що це показує, що програмне забезпечення було написано законним і перевіреним видавцем. Сертифікат підпису коду не дозволяє третім особам змінювати і пошкоджувати код будь-якого програмного забезпечення. Таким чином він має на меті цілісність коду.

Як працює Code Signing?

Сертифікат підпису коду працює на методі шифрування, що називається інфраструктурою відкритого ключа (PKI), який схожий на метод, використовуваний в сертифікатах SSL / TLS. Два криптографічних ключа, а саме відкритий ключ і закритий ключ, використовуються для шифрування коду. Ця пара відкритих і закритих ключів генерується, коли автор програмного забезпечення запитує сертифікат у центру сертифікації (ЦС). З двох ключів закритий ключ підписує дані / код, а відкритий ключ використовується для авторизації підпису. Закритий ключ зберігається у видавця, тому програмне забезпечення залишається незмінним, і хакер не може його зламати. Як тільки постачальник сертифіката отримує запит від заявника, він перевіряє особу заявника. Після того, як СА перевірить процес перевірки, сертифікат вважається законним, і сертифікат видається.

Як Code Signing запобігає поширенню шкідливих програм

Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом виявилося смертельною зброєю з точки зору хакерів. Впровадження шкідливого ПО в таке програмне забезпечення є перевіреним і випробуваним методом. Тому настійно рекомендується уникати програмного забезпечення невідомих видавців, і триматися подалі від небезпеки. Однак це не означає, що програмне забезпечення з цифровим підписом є на сто відсотків куленепробивним. Є випадки впровадження шкідливого ПО в підписане програмне забезпечення. Таке проникнення шкідливих програм в основному робиться шляхом крадіжки сертифікатів / закритих ключів. Тому необхідно зберігати сертифікат підпису коду в надійних місцях і переконатися, що всі файли захищені паролем.

Підписання коду є важливим методом, який захищає як користувачів, так і розробників. З точки зору розробника, підписування коду не тільки захищає код, але і підвищує його репутацію. Це в кінцевому підсумку призводить до поліпшення числа завантажень. Якщо ви користувач, ви повинні наполягати на завантаженні підписаного програмного забезпечення.