Купити Code Sign Apple Mac Сертифікат підпису програмного коду додатків Mac в Україні

Apple Mac Code Signing сертифікати для підпису програмних файлів

Код Сертифікат (2 шт.) рік - Ціна Купити
D-VIP-CODE-EV id379 DigiCert-VIP Code Signing EV
Level: DigiCert-VIP CODE EV MULTI
Code: D-VIP-CODE-EV
1р - 29 868 грн.
2р - 52 269 грн.
3р - 74 727 грн.
1 - 29 868 грн.
2 - 52 269 грн.
3 - 74 727 грн.
D-CODE id470 DigiCert Code Signing
Level: DigiCert CODE OV MULTI
Code: D-CODE
1р - 12 255 грн.
2р - 21 375 грн.
3р - 31 350 грн.
1 - 12 255 грн.
2 - 21 375 грн.
3 - 31 350 грн.

Ці сертифікати можуть використовуватися розробниками Apple з майбутньою версією Apple Mac OS з метою підписання програмного забезпечення, призначеного для електронного поширення. Комп'ютери Apple, що працюють під управлінням OS X 10.5 або більш пізньої версії, дозволяють користувачам отримати сертифікат підпису коду для перевірки автентичності програмного забезпечення і додатків, які завантажуються або запускаються онлайн. Сертифікат гарантує користувачеві, що програма надходить з надійного джерела. Хоча сертифікати не запускаються на системних платформах, кожна платформа має свій власний спосіб обробки процесу аутентифікації.

Деякі особи та організації, яким необхідні сертифікати Apple Code Signing, є розробниками програмного забезпечення та постачальниками програмного забезпечення, які хочуть запевнити користувачів в тому, що додаток або програмне забезпечення, яке вони збираються завантажити і запустити, відбувається з надійного джерела і є справжньою копією без будь-яких пошкоджень. Хеш-кодування назавжди пов'язує ідентифікатор програмного забезпечення з програмним забезпеченням. Кінцевий користувач може отримати доступ до інформації видавця, виконавши код команди «codesign -v /path/to/MyApp.app». Для постачальників і розповсюджувачів програмного забезпечення сертифікат для підпису коду надає штамп дати, щоб повідомити кінцевому користувачеві, коли компанія завантажив програмне забезпечення.

Розробники та постачальники легального програмного забезпечення отримують вигоду від сертифікатів підпису коду, демонструючи готовність гарантувати кінцевому користувачеві, що пропоноване їм програмне забезпечення не містить шкідливих або шпигунських програм. Сертифікат перевіряє, коли і хто завантажив оригінальне програмне забезпечення. Він також перевіряє, що кінцевий користувач не має пошкодженої копії програми.

Запуск пошкодженого програмного забезпечення, особливо зараженого шпигунським або шкідливим ПЗ, може серйозно пошкодити комп'ютер. Перевірка зашифрованого коду дозволяє кінцевому користувачеві дізнатися, що завантажене або доступне програмне забезпечення не пошкоджено і може безпечно працювати на комп'ютері. Доступ до інформації для підпису коду дозволяє кінцевому користувачеві двічі перевірити дані емітента, включаючи дату завантаження програмного забезпечення.

Використання сертифіката підпису коду встановлює довірчі відносини між кінцевим користувачем і розробником програмного забезпечення, постачальником або організацією, що поширює програмне забезпечення. Це дає кінцевому користувачу почуття безпеки, яке заохочує повторне співробітництво з надійним джерелом програмного забезпечення. Дізнайтеся більше про постачальників сертифікатів підпису коду, щоб дізнатися, який з них є кращим варіантом для забезпечення безпеки вашого програмного забезпечення.

Подписание кода в Snow Leopard и macOS X

Apple внесла изменения в настройки в GateKeeper. В результате это изменяет способ, которым OSX обрабатывает сертификаты от центров сертификации сторонних производителей и дает команду системе запретить ВСЕ сертификаты, которые не выпущены Apple. Однако спустя много лет операционные системы Apple начали распознавать другие центры сертификации, но в настройках по умолчанию не было изменений, позволяющих сертификатам из других ЦС работать в полную силу. В связи с этим мы не можем гарантировать, будут ли сертификаты других ЦС поддерживаться OSX изначально или нет. Тем не менее, он работает с Java на платформе OSX.

Найдите свой сертификат в Mac Keychain Access Manager, если вы использовали его для сбора сертификата. Если вы не использовали Keychain Access Manager , выполните первые пять инструкций, описанных ниже. Если вы сделали, прыгайте прямо к шестой точке.

  1. Сначала сохраните файл P12 или PFX на жестком диске вашего Mac.
  2. Перейдите в Приложения / Утилиты и запустите Keychain Access .
  3. Выберите «Файл» -> «Импорт элементов» и выберите файл PFX / P12.
  4. Для пункта назначения сертификата выберите Логин или Система .
  5. Нажмите «Открыть» и введите пароль, использованный при создании сертификата.
  6. Откройте окно терминала для подписи .app-файла Mac и введите следующую команду: codesign -s "Company Name" " /Applications/Utilities/My App.app

* Для имени файла используйте полный путь. Если вы не знаете общее имя вашего сертификата - вы можете найти его в диспетчере доступа цепочки для ключей.

Нажмите Enter и подтвердите

Проверка подписи

Проверка подписи, особенно когда приложение поступает из стороннего источника, очень важна, поскольку она имеет более высокую вероятность изменения. Вот команда, с помощью которой мы можем проверить подпись: codesign -v "/Applications/Utilities/My App.app"
* Используйте полный путь для имени файла.)

Если не получили ответа значит приложение подписано и не изменено.

Другой способ проверить подпись - использовать команду «Cossign». Вот как это выглядит: code sign -dv --verbose=4 /Applications/Utilities/My App.app

Если вы не получили никакого ответа, значит ваше приложение подписано, и все хорошо.