Купити Code Sign Apple Mac Сертифікат підпису програмного коду додатків Mac в Україні

Apple Mac Code Signing сертифікати для підпису програмних файлів

Код Сертифікат (1 шт.) рік - Ціна Купити
T-CODE-MAC id270-4 Thawte Code Signing for Mac
Level: Thawte CODE OV MAC
Code: T-CODE-MAC
1р - 4 480 грн.
2р - 8 400 грн.
2р - 12 040 грн.
1 - 4 480 грн.
2 - 8 400 грн.
3 - 12 040 грн.

Ці сертифікати можуть використовуватися розробниками Apple з майбутньою версією Apple Mac OS з метою підписання програмного забезпечення, призначеного для електронного поширення. Комп'ютери Apple, що працюють під управлінням OS X 10.5 або більш пізньої версії, дозволяють користувачам отримати сертифікат підпису коду для перевірки автентичності програмного забезпечення і додатків, які завантажуються або запускаються онлайн. Сертифікат гарантує користувачеві, що програма надходить з надійного джерела. Хоча сертифікати не запускаються на системних платформах, кожна платформа має свій власний спосіб обробки процесу аутентифікації.

Деякі особи та організації, яким необхідні сертифікати Apple Code Signing, є розробниками програмного забезпечення та постачальниками програмного забезпечення, які хочуть запевнити користувачів в тому, що додаток або програмне забезпечення, яке вони збираються завантажити і запустити, відбувається з надійного джерела і є справжньою копією без будь-яких пошкоджень. Хеш-кодування назавжди пов'язує ідентифікатор програмного забезпечення з програмним забезпеченням. Кінцевий користувач може отримати доступ до інформації видавця, виконавши код команди «codesign -v /path/to/MyApp.app». Для постачальників і розповсюджувачів програмного забезпечення сертифікат для підпису коду надає штамп дати, щоб повідомити кінцевому користувачеві, коли компанія завантажив програмне забезпечення.

Розробники та постачальники легального програмного забезпечення отримують вигоду від сертифікатів підпису коду, демонструючи готовність гарантувати кінцевому користувачеві, що пропоноване їм програмне забезпечення не містить шкідливих або шпигунських програм. Сертифікат перевіряє, коли і хто завантажив оригінальне програмне забезпечення. Він також перевіряє, що кінцевий користувач не має пошкодженої копії програми.

Запуск пошкодженого програмного забезпечення, особливо зараженого шпигунським або шкідливим ПЗ, може серйозно пошкодити комп'ютер. Перевірка зашифрованого коду дозволяє кінцевому користувачеві дізнатися, що завантажене або доступне програмне забезпечення не пошкоджено і може безпечно працювати на комп'ютері. Доступ до інформації для підпису коду дозволяє кінцевому користувачеві двічі перевірити дані емітента, включаючи дату завантаження програмного забезпечення.

Використання сертифіката підпису коду встановлює довірчі відносини між кінцевим користувачем і розробником програмного забезпечення, постачальником або організацією, що поширює програмне забезпечення. Це дає кінцевому користувачу почуття безпеки, яке заохочує повторне співробітництво з надійним джерелом програмного забезпечення. Дізнайтеся більше про постачальників сертифікатів підпису коду, щоб дізнатися, який з них є кращим варіантом для забезпечення безпеки вашого програмного забезпечення.